Audio by title zapazen_uspjeh_fudbalera_sb_shhv

Запажен успјех фудбалера "Спортског Братства Саборног Храма Христовог Васкрсења"

5:47 минута (1020.22 КБ)

Минифудбал Клуб "Спортско Братство Саборног Храма Христовог Васкрсења“ успјешно је завршило такмичење у Лиги Малог фудбала у сезони 2015/16. Ове године у јакој конкуренцији гдје је учествовало 48 екипа из Црне Горе, СБ Саборног Храма, остварило завидан резултат заузевши у својој групи четврто мјесто. У плејофу екипа Саборног Храма је освојила треће мјесто. Такође и у Куп такмичењу екипа Храма се нашла међу четири најбоље екипе.

Овако добрим резултатима у овој сезони, екипа Храма изборила је учешће на завршном турниру (Лиге Шампиона у минифудбалу) најбољих европских минифудбал екипа. Овај турнир ће се играти у септембру у Марибору (Словенија) на којем је предвиђено учешће 60-так екипа из читаве Европе.

Разговарамо са капитеном екипе, професором богословије "Свети Петар Цетињски" господином Драганом Радоманом.